בני אדם שמעזים לחלום

כולנו מעבירים לילות על גבי לילות בחשיבה מה אנחנו הולכים לעשות כדי לשנות את המחר , מתמודדים עם אינספור משברים וכישלונות , ואתם המעיזים לחלום ואוחזים בחלום שלכם חזק כלכך , ואלטרה כאן כדי לעזור לכם להגשים את החלום שלכם ואת ייעודנו .

עולם דיגיטלי תפס תאוצה רבה בעשר השנים האחרונות , אינספור עדכונים יומיומיים, הדיגיטלי נהיה עולם בפני עצמו , הרבה עדכונים ושיפורים שלוקח זמן עד שרואים את זה כאן בישראל . וזאת העבודה שלנו שתמיד תהיו במרכז העניינים .

אל תספר לאנשים על החלומות שלך תראה להם .

הכל התחיל ביום שגרתי בחיים הצנועים שלנו במסעדה במרכז חיפה , שלושה חברים מוכשרים  שזרקו כמה משפטים על רעיון נפלא , עם כל הקשיים והתחרותיות הקיימת בשוק , איך לעזאזל נצליח להעביר את הייחודיות שלנו ? איך ? הרבה חברות  בונים אתרים ולא חסר אנשים עם כישרון שבונים מערכות ובעיצוב איכותי . רק לואלטרה יש חלום אחד קטן גדול להגשים את ייעודם דרך עזרה לאנשים להגשים את חלומם בדרך ואמנותית ומיוחדת , מכוס בירה שגרתית במסעדה בחיפה , ואלטרה כאן כדי להראות לעולם ולכם שאנחנו כאן שותפים לחלומות של אחרים .בדרך שתראה לכם למה זה נעשה אחרת בואלטרה.

בסופו של יום כל בעל עסק ,בעל חברה , איש עסקים או אפילו שכיר המעוניין לשפר את איכות החיים שלו ,כולם בני אדם , וזה מה שמאחד אותם עם ואלטרה .

הגאונות היא בפשטות חברים יקרים . אחד המשפטים המפרוסמים של  אלברט איינשטיין .

ואלטרה מתאימה מערכת מיוחדת במינה שתאפשר התאמה וניהול קל מאד ללקוח , זה קל יותר מאשר לרשום את השם שלך על דף נייר . ואלטרה פותחת את שעריה לחולמים כדי לספק להם רגע של נחת ושיהיו מסופקים , ואם לא עשינו זאת זה כישלון עבורנו , "כישלון" וכמעט לא מכירים את זה בואלטרה .

מטרתה העיקרית של החברה להעביר את המסר והחשיבה של הלקוח לעלם האלקטרוני בצורה המדויקת והמספקת ביותר לצרכים שלו .

נושמים וחיים את הדיגיטלי בואלטרה  כדי להכניס את העולם הענק הזה לחיי היומיום שלנו.

אין ואף פעם לא יהיה לקוחות לואלטרה , יש כאן שותפים לעסק הרודפים אחרי חלום .

צוות החברה

iphone_screen_wa

עדי נסאר

מייסד, מעצב

E-mail: hamodi.t@waultra.com

iphone_screen_wa

והב אבו אלהיגא

מייסד, מתכנת

E-mail: wahab.a@waultra.com.com

iphone_screen_wa

אחמד נעאמנה

מייסד, מתכנת

E-mail: ahmad@waultra.com

iphone_screen_wa

הנאדי קרארה

מייסד, מעצבת

E-mail: hanadi.k@waultra.com